4 Şub 2013

ÇEYİZ HAZIRLIKLARI VOL 2 *ARÇELİK BEYAZ EŞYA

Yine evim için güzel bir alışverişi ile karşınızdayım :)
Dün baba ve anneyle birlikte bana çamaşır makinesi ile birlikte kurutma makinesi aldık.Aslında renkli istiyordum ama evimin hiç bir odasının rengi belli olmadığı için beyaz tercih ettim.

Benim aldığım makine bu..
Tek su girişi var,kalan zaman özelliği var,16 adet programı var,su taşma gibi durumlarda emniyet sistemi var,çocuk kilidi var,7 kg yıkama kapasitesi var,A++++ enerji sınıfına sahip,daha benim bilemediğim bir çok özelliği var.Artık bir iki yıkamadan sonra neler varmış yokmuş öğreneceğim hepsini :)Babacım  bir de kızına kurutma makinesi aldı..7 kg kapasitesi var,B enerji performansı var,havalandırma programı var,su tankı dolduğunda uyarma özelliği var,çocuk kilidi var,narin programı var,kırışık önleme programı var,fitre temizleme uyarısı var,direk su tahliyesi özelliği var.Annemin kullandığı biraz daha farklı ama benim ki daha güzel :pTürk kahvesi aşığı olan biri olarak kahve makinesi olmadan aslaa :)
670 W gücü var,ölçü kaşığı var,sesli uyarısı var,kahve olduğunda dııt diye ötüyor :) aydınlatmalı hazne yuvası var,bütün malzemeyi koyduktan sonra tek tuşa basmanız yeterli oluyor piştiğinde ötüyor.Mükemmel bir köpük çıkartıyor,çok beğendik..Bu arada en fazla 3 tane yapılabiliyor..


Şimdilik bunları aldık toplam 2 bin küsür lira verdik hepsine..
Mutluyum !

9 yorum:

 1. Güle güle kullan :)Güzel telaşlar değil mi bunlar :) Darısı bşımıza artık :)
  http://bordoduslerim.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemde cok guzel telaslar :) cok tesekkur ediyorum daha guzelleri sizlerin olsun :)

   Sil
 2. Güle güle kullan hepside çok güzel hayırlı olsun =) ♥

  http://alfabenineharfii.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Hayırlı olsun bitanem güzel günlerde kullanırsın inşallah...

  YanıtlaSil
 4. çeyiz
  işi kolayda para işi biraz sıkıntılı :)

  YanıtlaSil
 5. Bu çok güzel. Şu anda bu kullanıyorum. Ben gerçekten seviyorum. kampanyali beyaz esya

  YanıtlaSil
 6. Ay bunlar büyük dert ama güzel dert :)) Güle güle kullan şimdi araştırmaya başladım, nasıl yorucu 40 tane model bin tane özellik vr. Şeytan diyor git al hepsini Arçelik :))

  YanıtlaSil